Biz Kimiz?

Nisan 2, 2020 0 ile admin

Radiaterra, ısıtma sektöründe kullanılmakta olan standart ve dizayn radyatörleri, havlupanları bağlantı ekipmanları ve aksesuarları 2013 yılından itibaren kendi bünyesinde imal eden %100 yerli bir şirkettir.

Amacımız sürekli gelişim sağlamak fiyat-fayda açısından optimum ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Üretim aşamalarını sahip olduğu TSE ve CE belgelerinin gerektirdiği şartlar doğrultusunda yapmakta olup yurtiçi ve yurtdışı sektörel pazar ve pazarlama ağında hızla büyümektedir. Üretilmekte olan ürünler paslanmayı önleyici kaplama sürecinden geçmektedir. 13 bar basınçlı hava ile test edilmektedir ve 2 yıl garantilidir.

Isıtma sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiş olan havlupan üretimi başta olmak üzere radyatör üretimi, bağlantı ekipmanları ve aksesuarlar RADİATERRA DEKORATİF RADYATÖR AR-GE departmanında her geçen gün artmakta, yurtiçi ve yurtdışı piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca müşterilerilerin talebi doğrultusunda özel dizayna, ısı değerlerine ve kaplama özelliklerine sahip ürünler üretilmektedir.

İhracatlarımız her geçen gün hızlı ve kontrollü şekilde büyümekte,yurt dışı müşterilerimizle ileriye dönük bayilik anlaşmaları yapılmaktadır.

RADİATERRA DEKORATİF RADYATÖR olarak siz değerli müşterilerimize toptan veya perakende olarak profesyonel hizmet sunmaktan onur duyacağız. Her türlü soru ve istekleriniz için bizi aramaktan çekinmeyin.